| Mihaila Tāla 1

New Hanza biroju ēkas vestibils – patīkama atmosfēra un estētiska satikšanās vieta

New Hanza biroju ēkas vestibils – patīkama atmosfēra un estētiska satikšanās vieta

Nepilnus 300 m2 plašais vestibils New Hanza A klases biroju ēkā M.Tāla ielā 1 veidots, domājot ne tikai par vides estētiku un telpas funkcionalitāti, bet arī par nomnieku un viesu ērtībām un labsajūtu.

Vestibila telpās izmantotie siltie zemes toņi, lielie logi un bagātīgi izvietotie telpaugi radīs mājīgu un patiesi iedvesmojošu vidi, kas papildināta ar ērtām, kvalitatīvām dizaina un individuāli izgatavotām mēbelēm, savukārt interjerā izmantotie elementi būs praktisks palīgs ērtai navigācijai visos trīs biroju ēkas korpusos.

Biroja vestibila interjers tiek veidots sadarbībā ar dizaina studiju RADADARA. Tās komanda šī projekta ietvaros strādā arī pie Latvijā unikāla un neierasta interaktīvās sienas risinājuma recepcijas zonā. Īpaša būs arī pati recepcijas lete – tās apdarē tiks izmantots no Daugavas dzelmes izcelts apmēram 1300 gadus vecs melnozols.

“Sadarbība ar Pillar mūsu studijai vienmēr ir īpašs notikums un pieredze. Jau vairākkārt esam pārliecinājušies, ar kādu rūpību tiek gatavots darba uzdevums un cik daudz pasūtītājs iedziļinās piedāvātajos risinājumos, vērtējot ne tikai piedāvājuma vizuālo estētiku, bet arī funkcionalitāti. Biroja ēkas publisko telpu un vestibila interjeru veidojām ar atbildību pret lietotāju. Vēlējāmies panākt vizuāli “tīru” vidi, kurā atrodas viss nepieciešamais ēkas funkcijām.
Laba telpas akustika, mājīgs apgaismojums, ērtas un reprezentablas tikšanās vietas, lielie telpas logi bija faktori, kam pievērsām īpašu uzmanību, izvēloties risinājumus. Dizainam šeit jābūt vizuāli un funkcionāli pārliecinošam, lai lietotājs ar maņām sajustu, ka, piemēram, telpā ir patīkami sarunāties, jo netraucē fona trokšņi. Apgaismojums ir pielāgojams un atbilstošs gan saulainā dienā, gan tumšā ziemas vakarā. Ēkas navigācija ir vienkārša, ātri uztverama. Visi šie risinājumi veido labu lietotāja pieredzi. Tā ir vide, ko novērtēs ikviens,”
pastāstīja dizaina studijas vadītāja un vadošā dizainere Anete Šalma.
“Veidojot pirmās New Hanza biroja ēkas vestibila interjeru, mums kā projekta attīstītājam bija svarīgi radīt atšķirīgu vestibila vizuālo veidolu, vienlaikus atspoguļojot pēdējos gados pasaulē aktuālo tendenci veidot publiskās telpas ērtas un mājīgas. Sadarbībā ar RADADARA radošo komandu esam panākuši teicamu rezultātu, ko jau atzinīgi novērtējuši mūsu potenciālie nomnieki. Izvēlētie dizaina risinājumi lieliski papildina un akcentē New Hanza īpašo vides estētiku, turklāt atšķirībā no daudziem citiem A klases biroju nomas piedāvājumiem, mūsu klientu ikmēneša nomas maksā netiks iekļautas izmaksas par vestibila telpām”,
pastāstīja Pillar Capital, AS Īpašumu pārdošanas un iznomāšanas nodaļas vadītāja Elīna Ozola.

Tuvojoties ēkas nodošanai ekspluatācijā, tajā aizvien skaidrāk apjaušams kvalitātes un ērtību piedāvājums. Vestibils ir tikai viena no ēkas publiskajām telpām, kas veidota, tiecoties piedāvāt lietotājiem ērtus un pārdomātus risinājumus. Šobrīd turpinās darbs arī pie 500 m2 plašas kopstrādes biroja telpas izveides lietošanai tikai ēkas nomniekiem, kur paredzētas vairākas sapulču telpas, konferenču zāle ar ietilpību līdz 60 personām, plaša virtuve un “lounge” zona, kā arī atvērtā tipa biroja zona.

Telpas veidotas, lai ēkas nomniekiem, plānojot biroju, savās telpās nebūtu jāparedz ikdienā bieži neizmantotas telpas, kā arī, lai piedāvātu iespēju nomnieku darbiniekiem pamainīt ierasto darba vidi, neizejot no ēkas. Tāpat nomnieku ērtībām ēkā būs pieejamas arī ģērbtuves un dušas.

Kontakti

Elīna Ozola PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA

Elīna Ozola

PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA
Lūdzu, ierakstiet savu vārdu
Lūdzu, ierakstiet savu e-pastu.
Lūdzu, ierakstiet savu tālruni
Aizpildīšana ir obligāta