Skip to main content
| Hanzas Perons

Pasākumi Hanzas Peronā aprīlī

Pasākumi Hanzas Peronā aprīlī

Aprīlis kultūrtelpā Hanzas Perons solās būt īpaši aktīvs ar dažādiem pasākumiem, tādēļ aicinām iepazīties ar piedāvāto programmu un izvēlēties sev interesējošo pasākumu.

12. un 13. aprīlī Hanzas Peronā norisināsies lielākā profesionālā Fintech un e-komercijas konference Baltijā ECOM’21, kas pulcē nozares līderus un biznesa lēmumu pieņēmējus, lai apspriestu jaunākās tendences un izaicinājumus biznesā.

Savukārt 20. un 21. aprīlī Hanzas Peronā norisināsies “Riga Fashion Week”. Jau 36. Rīgas modes nedēļa programmā jaunās tehnoloģijas apģērbā apvienojumā ar roku darbu, tūkstošgades sākuma atgriešanās un aktuālās vides vērtības. Gaidāmajā Rīgas modes nedēļas sesijā ir pieteikti vairāk nekā 15 zīmoli, kuru vidū ir gan debitanti, gan ārzemju ekozīmoli, gan vietējie nozares titāni.

22. un 23. aprīlī Hanzas Peronā būs skatāma muzikāla izrāde “Lūk, tā!”, kas veltīta cilvēkam, kurš kļuvis par vienu no 20. gadsimta leģendām – Viktoram Cojam. Čehova teātris sadarbībā ar Hanzas Peronu nolēmis izrādi uzvest gadā, kad slavenajam dziedātājam un mūziķim, grupas “Kino” līderim būtu apritējuši 60 gadi.

27. un 28. aprīlī aicinām piedalīties konferencē TechChill – tā ir tikšanās vieta jaunuzņēmumiem un investoriem, tehnoloģiju entuziastiem un citiem interesentiem, lai gūtu zināšanas, sadarbības iespējas un iedvesmu nākotnes izaicinājumiem.

Mēnesi noslēgs “Četru Brāļu” šovs 30. aprīlī, kas būs humoriski piesātināts vakars divos cēlienos. Mazliet improvizācijas, mazliet iestudēti skeči, mazliet īpašie viesi, spēles ar skatītājiem, izaicinājumi brāļu starpā, dažādi citi pārsteigumi un daudz humora.

Vairak par pasākumiem un biļešu iegādes iespējām Hanzas Perons mājas lapā .

Kontakti

Elīna Ozola PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA

Elīna Ozola

PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA
Elīna Ozola Attīstības direktors

Pēteris Guļāns

ATTĪSTĪBAS DIREKTORS
Lūdzu, ierakstiet savu vārdu
Lūdzu, ierakstiet savu e-pastu.
Lūdzu, ierakstiet savu tālruni
Aizpildīšana ir obligāta