Skip to main content
| Hanzas Perons

Hanzas Peronā – ikgadējā NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra konference

Hanzas Peronā – ikgadējā NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra konference

5. un 6.jūnijā Hanzas Peronā notika ikgadējā NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra rīkotā konference, kurā eksperti diskutēja par stratēģiskās komunikācijas nākotni. Šī gada pasākumā tika runāts par to, vai stratēģiskā komunikācija var kalpot par būtisku kanālu, veidojot stāstus, kas stiprina sabiedrības un ved cauri nemierīgajiem laikiem.

Divu dienu konferenci atklāja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts, pirmajā dienā diskusijās piedalījās arī aizsardzības ministrs Andris Sprūds, NATO eksperti, ārvalstu universitāšu, Japānas premjerministra biroja un citi eksperti, savukārt otrajā dienā konferenci apmeklēja arī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Konferencē eksperti apsprieda arī žurnālistikas lomu un nākotni, informācijas ietekmes aktivitātes, mākslīgā intelekta ietekmi un citas tēmas.

"Riga StratCom Dialogue" ir ikgadēja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra rīkota konference. NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs Rīgā darbojas no 2014.gada. To sākotnēji dibināja Latvija, Igaunija, Itālija, Lielbritānija, Lietuva, Polija un Vācija.

Kontakti

Elīna Ozola PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA

Elīna Ozola

PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA
Elīna Ozola Attīstības direktors

Pēteris Guļāns

ATTĪSTĪBAS DIREKTORS
Lūdzu, ierakstiet savu vārdu
Lūdzu, ierakstiet savu e-pastu.
Lūdzu, ierakstiet savu tālruni
Aizpildīšana ir obligāta