Skip to main content
| Mihaila Tāla 1

New Hanza teritorijā ienākusi vasara

New Hanza teritorijā ienākusi vasara

Vasara pilnā plaukumā ienākusi arī New Hanza teritorijā, kur viss zaļo un zied. Tuvojoties brīdim, kad jaunā A klases biroju ēka Mihaila Tāla ielā 1 tiks nodota ekspluatācijā, pie ēkas tiek labiekārtota zaļā zona, kuru veidos plašas dobes ar daudzveidīgiem kokaugu stādījumiem, izvietoti atpūtas soliņi un velonovietnes kopā 170 velosipēdiem.

Pie jaunās biroju ēkas jau atplaukuši gada sākumā iestādītie 12 dažādu sugu koki, tostarp liepas, kļavas, ābeles, Amūras korķa koks, Japānas katsuras, magnolijas stādījumi, kā arī 12 metru garais un 6 metrus platais ozols (Quercus palustris), kas savu ceļu uz New Hanza teritoriju mēroja no kokaudzētavas Vācijā.

Tuvākajā laikā to visu papildinās arī dekoratīvie apstādījumi, radot augstvērtīgu un funkcionālu ārtelpas dizainu. Jaunās A klases biroju ēkas Mihaila Tāla ielā 1 ārtelpas labiekārtojums tās nomniekus priecēs dažādos gadalaikos ar savu krāsu daudzveidību un dekorativitāti.

  Visas teju 25 ha plašās New Hanza teritorijas attīstības koncepcija paredz veidot atvērtu un apstādījumiem bagātu publisko ārtelpu, ar labvēlīgu mikroklimatu, gājējiem un riteņbraucējiem ērtu infrastruktūru.

  Viens no teritorijas labiekārtojuma stūrakmeņiem ir apstādījumu joslas ar kokiem un puķudobēm, ar zonām soliņiem un velonovietnēm, kas nodala ielas no ēkām. Augu un kokaugu sortiments New Hanza tiek veidots no Latvijas klimatiskajiem apstākļiem atbilstošām augu un kokaugu sugām ar lielu dekorativitāti un sezonālo daudzveidību.

  Kontakti

  Elīna Ozola PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA

  Elīna Ozola

  PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA
  Elīna Ozola Attīstības direktors

  Pēteris Guļāns

  ATTĪSTĪBAS DIREKTORS
  Lūdzu, ierakstiet savu vārdu
  Lūdzu, ierakstiet savu e-pastu.
  Lūdzu, ierakstiet savu tālruni
  Aizpildīšana ir obligāta