Skip to main content
| Mihaila Tāla 1

Sveicam jauno nomnieku New Hanza birojos – uzņēmumu Elenger

Sveicam jauno nomnieku New Hanza birojos – uzņēmumu Elenger

Darbu jaunajā New Hanza birojā Mihaila Tāla ielā 1 uzsācis uzņēmums Elenger, kas Igaunijā zināms kā uzņēmums Eesti Gaas. Tā ir viena no lielākajām un pieredzes bagātākajām privātajām enerģētikas grupām Baltijas jūras austrumu reģionā.

Elenger izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs Dāvis Skulte norāda, ka New Hanza biroji izvēlēti tā pieejamības, atrašanās vietas dēļ, kā arī novērtējot attīstītāja spēju rast risinājumus salīdzinoši nelielam birojam, kuram tagad pieejamas arī augstvērtīgas koplietošanas un kopstrādes telpas. Ne mazāk būtiska uzņēmumam bija biroja attīstītāja pieeja, ēkas būvniecībā izmantojot ilgtspējīgus risinājumus. Arī Elenger misija ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, taupot enerģiju un saudzējot vidi, uzsver Dāvis.

Kā norāda Pillar Capital, AS Pārdošanas un iznomāšanas nodaļas vadītāja Elīna Ozola, mums ir prieks, ka uzņēmums izvēlējies izveidot savu jauno biroju tieši New Hanza biroji ēkā. Sveicam uzņēmumu un tā darbiniekus ar iespēju jau vasaras sākumā uzsākt darbu mūsdienīgā un kvalitatīvā birojā ar izcilu atrašanās vietu.

Kontakti

Elīna Ozola PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA

Elīna Ozola

PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA
Elīna Ozola Attīstības direktors

Pēteris Guļāns

ATTĪSTĪBAS DIREKTORS
Lūdzu, ierakstiet savu vārdu
Lūdzu, ierakstiet savu e-pastu.
Lūdzu, ierakstiet savu tālruni
Aizpildīšana ir obligāta