Skip to main content
| Hanzas Perons

Rudens notikumi kultūrtelpā Hanzas Perons

Rudens notikumi kultūrtelpā Hanzas Perons

Rudens kultūrtelpā Hanzas Perons solās būt īpaši aizraujošs, tādēļ aicinām iepazīties ar piedāvāto programmu un izvēlēties sev interesējošo pasākumu.

9. septembrī Hanzas peronā uzstāsies asprātīgais Islandes dziedātājs un Eirovīzijas pārsteigums Dadi Freirs (Daði Freyr), kam slavu atnesa superhīts Think About Things, kas iekaroja pasaules sirdis 2020. gadā pandēmijas dēļ atceltajā Eirovīzijas konkursā. Kopš tā brīža dziesma ir straumēta vairāk nekā 200 miljonu reižu, kas jau vainagojas ar izpārdotām turnejām un ir pilnīgi noteikti skaidrs, ka tas ir tikai sākums.

24. septembrī Hanzas peronā muzicēs amerikāņu dziesminiece, avangarda un popmūzikas māksliniece Zola Jesus, kuras priekšnesumi sevī apvieno klasisko operdziedāšanu ar trokšņainu, tumsnēju un melodramatisku popmūziku.

1. oktobrī Hanzas peronā īpaši gaidītas būs ģimenes ar bērniem, jo savu 40 gadu jubileju uz skatuves ar divām izrādēm atzīmēs leģendārais Latvijas Leļļu teātra iestudējums "Un atkal Pifs...". Tā ir visilgāk spēlētā izrāde Latvijas teātra vēsturē, ko bērni skatās jau paaudžu paaudzēs. Par godu šim notikumam teātris apmeklētājiem ir sagatavojis īpašu pārsteigumu – radošās darbnīcas un aktivitātes mazajiem skatītājiem, lai kopā ar teātra aktieriem un meistariem gatavotos lielajām svinībām.

14. oktobrī Rīgas Starptautiskā kino festivāla laikā Hanzas peronā gaidāms īpašs muzikāls piedzīvojums – ar koncertu galvaspilsētā viesosies mākslinieks, mūziķis un kino mūzikas autors Alekss Žangs Hungtajs (Alex Zhang Hungtai) no Kanādas, un nakts gaitā par dejām gādās mūziķi no Bristoles dueta ‘Giant Swan’, iejūtoties dīdžeju lomās.

27.oktobrī Hanzas peronu pieskandinās vācu elektroniskās mūzikas smagsvari "Moderat”. Pagājušajā gadā šī lieliskā grupa atklāja sevi no jauna, izdeva jaunu albumu un pēc 6 gadu pārtraukuma atgriezās elektroniskās mūzikas Olimpā.

10. novembrī ar programmu ‘The Call Within’ Hanzas peronā viesosies armēņu pianists un komponists Tigrans Hamasjans (Tigran Hamasyan) un viņa trio. Tigrans Hamasjans ir viens no ievērojamākajiem un savdabīgākajiem savas paaudzes mūziķiem, kurš vienlīdz ērti jūtas tur, kur krustojas džezs, laikmetīgā, tautas un rokmūzika.

Vairāk par pasākumiem un biļešu iegādes iespējām var uzzināt Hanzas Perons mājas lapā.

Kontakti

Elīna Ozola PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA

Elīna Ozola

PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA
Elīna Ozola Attīstības direktors

Pēteris Guļāns

ATTĪSTĪBAS DIREKTORS
Lūdzu, ierakstiet savu vārdu
Lūdzu, ierakstiet savu e-pastu.
Lūdzu, ierakstiet savu tālruni
Aizpildīšana ir obligāta