Skip to main content
| Hanzas Perons

Notikumi kultūrtelpā Hanzas Perons

Notikumi kultūrtelpā Hanzas Perons

Novembrī un decembrī kultūrtelpā Hanzas Perons solās būt notikumiem bagāta, tādēļ aicinām iepazīties ar piedāvāto programmu un izvēlēties sev interesējošo pasākumu.

16. novembrī Hanzas Peronā notiks dzejkoncerts "Dzeltens trotuārs", kurā Montas Kromas daiļrades un personības iedvesmotas komponistes Annas Veismanes mūzikas pavadījumā dzeju lasīs un izdzīvos aktrise Guna Zariņa.

17. novembrī visi aicināti apmeklēt pazīstamā britu elektroniskās mūzikas mākslinieka Maksa Kūpera (Max Cooper) audiovizuālo koncertu-šovu. Mākslinieks tiek uzskatīts par vienu no vadošajiem elektroniskās mūzikas producentiem, jo tā uzstāšanās bieži vien ievelk klausītājus un vērotājus smalkos skaņas un attēlu tīklos.

25. novembrī Hanzas Peronā pulcēsies Latvijas un Baltijas vadošie vīnziņi pasākumā “Top 100 Wines & Chefs”. Tā laikā apmeklētājiem tiks piedāvāti labākie šampanieši, baltvīni, sarkanvīni un desertvīni – konkursa “Gada vīns 2023” laureāti, zelta un sudraba medaļu ieguvēji. Tas viss kombinācijā ar labāko šefpavāru gardumiem, vīna un ēdiena “precināšanas” paraugdemonstrējumiem, īpašām mini-meistarklasēm vadošo vīnziņu vadībā un enerģisku ballīti izskaņā!

Divus vakarus, 5. un 6. decembrī, Hanzas Peronā apmeklētājus priecēs “Ligeti 100 km/ h” - ievērojamā ungāru komponista Ģērģa Ligeti (György Ligeti) kamermūzika mākslinieka Reiņa Dzudzilo veidotajā klusajā dabā, kas ir kā mākslinieku un publikas kopīgs pieskāriens Ligeti mūzikai telpā un kustībā.

Vairāk par pasākumiem un biļešu iegādes iespējām var uzzināt Hanzas Perons mājas lapā.

Kontakti

Elīna Ozola PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA

Elīna Ozola

PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA
Elīna Ozola Attīstības direktors

Pēteris Guļāns

ATTĪSTĪBAS DIREKTORS
Lūdzu, ierakstiet savu vārdu
Lūdzu, ierakstiet savu e-pastu.
Lūdzu, ierakstiet savu tālruni
Aizpildīšana ir obligāta