Skip to main content
| Hanzas Perons

Notikumi kultūrtelpā “Hanzas Perons” pavasarī

Notikumi kultūrtelpā “Hanzas Perons” pavasarī

Kultūrtelpa “Hanzas Perons” turpina priecēt ar interesantiem koncertiem un citiem notikumiem, tādēļ aicinām iepazīties ar piedāvāto programmu un izvēlēties sev interesējošo pasākumu.

24. martā kultūras telpa “Hanzas perons” aicina uz leģendārās džeza apvienības 'Bohren & Der Club of Gore' koncertu Latvijā. Šis slavenais mūziķu kolektīvs laika gaitā ir faktiski definējis ‘doom jazz’ žanru.

28. martā tiks atzīmēta starptautiskā Klavieru diena jeb ‘Piano Day’. Jau kopš 2015. gada ikviens plašajā pasaulē tiek aicināts godināt šo instrumentu un tam radīto mūziku. Nu gada 88. dienas (atsaucoties uz 88 klavieru taustiņiem) atzīmēšana kļuvusi par tradīciju un šogad norisināsies kultūras telpā “Hanzas perons”.

12. aprīlī koncertu sniegs instrumentālās rokmūzikas kolektīvs ‘Godspeed You! Black Emperor’ no Monreālas Kanādā. Laikā no 1997. līdz 2002. gadam grupa ir publiskojusi vairākus albumus, kuri izpelnījās ne tikai plašu klausītāju atzinību, bet arī izmainījuši priekšstatu par to, kas ir protesta mūzika un pankroks.

13. aprīlī ar koncertu viesosies austrāļu izcelsmes elektroniskās mūzikas mākslinieks un skaņas pētnieks Bens Frosts (Ben Frost) no Islandes. Viņa ar citiem nesajaucamais rokraksts kompozīcijā un skaņas dizainā klausītājiem ir jau labi pazīstams no iepriekšējām viesošanās reizēm Latvijā.

21. aprīlī Hanzas Peronā solo koncertu sniegs kanādiešu izcelsmes saksofonists, multi-instrumentālists un mūzikas autors Kolins Stetsons (Colin Stetson). Lai arī daudzus klausītājus un koncertu apmeklētājus Kolins Stetsons ir apbūris, pirmkārt, ar pārliecinošu un gluži vai spēka un izturības treniņus atgādinošu basa un alta saksofonu spēli, viņa arsenālā ir arī soprāna, tenora un baritona instrumenti.

9. maijā pirmoreiz Latvijā ar koncertvakaru “Uzvedība divatā” jeb ‘Duet Behavior’ viesosies viena no mūslaiku ievērojamākajām un ietekmīgākajām māksliniecēm Meredita Monka (Meredith Monk) un sitaminstrumentālists Džons Holenbeks (John Hollenbeck).

14. maijā kultūras telpā “Hanzas perons” pirmoreiz Rīgā koncertēs trokšņainās avangarda rokmūzikas kvartets ‘Deerhoof’ no Amerikas Savienotajām Valstīm. Pirms teju trīsdesmit gadiem sitaminstrumentālista Grega Sonjēra (Greg Saunier) dibinātais ansamblis ‘Deerhoof’ tiek uzskatīts par vienu no ietekmīgākajām neatkarīgās rokmūzikas apvienībām jaunāko laiku vēsturē.

Vairāk par pasākumiem un biļešu iegādes iespējām var uzzināt Hanzas Perons mājas lapā.

Kontakti

Elīna Ozola PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA

Elīna Ozola

PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA
Elīna Ozola Attīstības direktors

Pēteris Guļāns

ATTĪSTĪBAS DIREKTORS
Lūdzu, ierakstiet savu vārdu
Lūdzu, ierakstiet savu e-pastu.
Lūdzu, ierakstiet savu tālruni
Aizpildīšana ir obligāta