Skip to main content
| Mihaila Tāla 1

Iekārtots 300 m² plašais vestibils New Hanza biroju ēkā

  • A klases New Hanza biroju ēkas lobijs
  • A klases New Hanza biroju ēkas lobijs
  • A klases New Hanza biroju ēkas lobijs
  • A klases New Hanza biroju ēkas lobijs
  • A klases New Hanza biroju ēkas lobijs

New Hanza biroju ēkā Mihaila Tāla ielā 1 iekārtots gandrīz 300 m2 plašais vestibils, kas veidots, domājot gan par vides estētiku un telpas funkcionalitāti, gan nomnieku un viesu ērtībām.

Vestibila telpās izmantotie siltie zemes toņi, lielie logi un bagātīgi izvietotie telpaugi rada mājīgu un iedvesmojošu vidi, kas papildināta ar ērtām, kvalitatīvām dizaina un individuāli izgatavotām mēbelēm.

Biroja vestibila interjers izveidots sadarbībā ar dizaina studiju RADADARA. Tās komanda projekta ietvaros izveidoja arī Latvijā unikālu interaktīvās sienas risinājumu recepcijas zonā. Īpaša ir arī pati recepcijas lete – tās apdarē izmantots no Daugavas dzelmes izcelts apmēram XXX gadus vecs melnozols.

Vestibils ir viena no ēkas publiskajām telpām, kas veidota, lai piedāvātu nomniekiem ērtus un pārdomātus risinājumus. Šobrīd turpinās darbs pie 500 m2 plašas kopstrādes biroja telpas izveides, kur paredzētas vairākas sapulču telpas, konferenču zāle ar ietilpību līdz 60 personām, plaša virtuve un “lounge” zona, kā arī atvērtā tipa biroja zona.

Biroja ēka ekspluatācijā tika nodota šī gada augustā. NEW HANZA - Ekspluatācijā nodota jaunā A klases New Hanza biroju ēka.

Kontakti

Elīna Ozola PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA

Elīna Ozola

PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA
Elīna Ozola Attīstības direktors

Pēteris Guļāns

ATTĪSTĪBAS DIREKTORS
Lūdzu, ierakstiet savu vārdu
Lūdzu, ierakstiet savu e-pastu.
Lūdzu, ierakstiet savu tālruni
Aizpildīšana ir obligāta