Skip to main content
| Mihaila Tāla 1

New Hanza birojiem jauni nomnieki

New Hanza birojiem jauni nomnieki

Arvien vairāk nomnieku par savu jauno biroja māju izvēlas New Hanza birojus Mihaila Tāla ielā 1. Šī gada nogalē tiem pievienosies zvērinātu revidentu komercsabiedrība Nexia Audit Advice un nekustamo īpašumu aģentūra AVER. Abi uzņēmumi izvēlējušies biroja 8.stāvu, ar iespēju 2.stāvā izmantot arī nomniekiem pieejamās kopstrādes telpas.

Nexia Audit Advice vadītājs Dr. Andrejs Ponomarjovs stāsta, ka jaunā biroja izvēli noteica ne tikai ēkas atrašanās vieta un tehniskie kvalitātes parametri, bet arī attīstītāja gatavība radīt draudzīgu un ilgtspējīgu darba vidi biroja ēkā.

“Mēs iegūstam mūsdienīgu telpu ar atvērtu darba vidi un skatu uz zaļo pagalmu. Jāatzīmē, ka šī biroju ēkas stāvvieta projektēta tā, lai nodrošinātu iespēju novietot ne tikai automašīnas, bet paredzētas novietnes arī velosipēdiem. Biroju ēka tiek veidota, radot darbiniekiem draudzīgu vidi ar atvērtām un zaļām zonām gan ārpusē, gan iekšpusē, kā arī nodrošinot koplietošanas telpas dažādiem sadarbības un grupu darbiem. Ar nepacietību gaidām pārcelšanos uz jauno biroju,"

Arī uzņēmuma AVER pārstāvis Ritvars Sebris norāda, ka jaunā biroja izvēlei svarīga bija tā atrašanās vieta un kvalitāte, kā arī attīstītāja gatavība piedāvāt elastīgus plānojuma risinājumus. Tāpat uzņēmumam būtiskas bija kopstrādes un konferenču telpas, kas būs pieejamas nomniekiem.

Pillar pārdošanas un iznomāšanas nodaļas vadītāja Elīna Ozola uzsver, ka, uzsākot sadarbību ar nomniekiem, augsti novērtēja nomnieka skaidrību attiecībā uz jaunā biroja vajadzībām, kas būtiski atvieglo plānojumu izveidi. “Tiekoties ar klientiem izjautājam par esošo situāciju, motivāciju mainīt telpas, cenšamies izprast, kā vajadzības iedzīvināt jaunajās telpās. Lai radītu nomniekam priekšstatu par nomas iespējām, izstrādājam testa plānojumu, ko nodrošinām visiem potenciālajiem klientiem,” norāda E.Ozola.

Kontakti

Elīna Ozola PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA

Elīna Ozola

PĀRDOŠANAS UN IZNOMĀŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJA
Elīna Ozola Attīstības direktors

Pēteris Guļāns

ATTĪSTĪBAS DIREKTORS
Lūdzu, ierakstiet savu vārdu
Lūdzu, ierakstiet savu e-pastu.
Lūdzu, ierakstiet savu tālruni
Aizpildīšana ir obligāta